ŞEMSİYE TENTE MODELLERİ

Şemsiye TenteOlumsuz hava koşullarına karşı yüksek koruma sağlayan Şemsiye Tente modelleri günümüzde özellikle cafe, restaurant, otel terasları, arastalarda, bahçe ve balkonlarda sıklıkla kullanım alanı bulmaktadır. Tente sistemleri geliştikçe çağa uygun, ihtiyaçlara özel ayrı niteliklerde ithal kumaşlarla yeni tente modelleri üretilmektedir. Özellikle Şemsiye Tente modelleri yeni tasarım ve kullanım alanları ile müşterilerin cazibesini çekmektedir.
Şemsiye Tente modelleri kışın yağıştan ve soğuktan koruma sağlarken; yaz mevsiminde ise güneşin kızgın sıcaklığına karşı bir gölgelendirme modeli olarak karşımıza çıkmaktadır. Sabit ölçülerinin olmaması her ortam için kendine has özellikler çerçevesinde yeniden farklı boyutlarda üretilmesine destek olmaktadır. Oval, dörtgen, beşgen, altıgen ve farklı birçok geometrik şekillerde üretilebilen Şemsiye Tente modelleri günümüzde en fazla tercih edilen tente modelleri arasında yer almaktadır.

Şemsiye Tentelerin Genel Özellikleri Nelerdir?

Bahçe, cafe ve terasların açık alanlarında güneşten korunmanın oldukça kolay olabileceği bir tente sistemidir. Resnk, desen, model ve şekil seçimlerini yaparak tasaırm ve üretim sürecine dahil olabileceğiniz Şemsiye Tente sistemleri özel ithal kumaşlarla üretilmektedir. Şemsiye Tenteler bilinen küçük ve kişisel şemsiyelere benzer nitelikler göstermesi nedeniyle bu isimle adlandırılmıştır. Tepesindeki ithal tente kumaşı alüminyum aksamlarla ayrılmakta ve ortasından tutan büyük bir aksamla ayakta durmaktadır. Kullanım ömrü de oldukça uzun olan Şemsiye tentelerde kullanılan malzemeler paslanmaz niteliktedir.

Tabanında ise tekerlekleri bulunan çelikten oluşan bir tabla bulunmaktadır. Bu tabla sayesinde Şemsiye tenteler devrilmez, sabitlenir ve olumsuz hava koşullarından etkilenmezler. Farklı geometrik formlara sabittir.

ŞEMSİYE TENTE FİYATLARI NASILDIR?

Pratik kullanımı ve yüksek koruma sağlama özelliği ile Şemsiye Tente modelleri birçok işletme için hayat kurtarıcı bir özelliğe sahiptir. Şemsiye Tente fiyatlarını etkileyen faktörler şunlardır;

  • Şemsiye Tente’nin ebatı
  • Üretici Firma
  • Kullanılan ithal kumaşın kalitesi
  • Montajı uygulayacak olan profesyonel ekibin varlığı
  • Şemsiye Tente’de kullanılan metal aksamların kalitesi
  • Ek Talepler
WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?