KARPUZ TENTE

Karpuz TenteGenel anlamda küçük işletmeler, butik oteller ve bazı kafeteryalarda kullanılan tente modeli olan karpuz tente duvara monte edilen oval bir görünüme sahiptir. Küçük görünümüne rağmen hemen hemen herkes tarafından beğenilen ve hatta sevimli bulunan bir tente modeli olarak öne çıkmaktadır. Karpuz tentenin kullanım ömrü oldukça uzun olmakla birlikte temizliği de oldukça kolaydır. Karpuz tenteler aşırı yağışlar ve sıcaklıklara karşı koruyucu bir özelliğe sahiptir. Tente kumaşının gergin ve akrilik malzemeden oluşu üzerine akan suyun yere doğru yönelmesine olanak sağlar. Bunun yanında güneş ışınlarına karşı da koyucu özelliği bilinen karpuz tentelerin ışığı içeri yansıtması mümkün değildir.

Karpuz Tentelerin Özellikleri Nelerdir?

Karpuz tente modellerini göz önünde bulundurduğumuzda diğer tente modellerine nazaran daha estetik göründüğünü söylemekte fayda vardır. Ayrıca estetik görünümünün yanı sıra fonksiyonel olarak da birçok özelliği bulunduğunu söylemek yanlış olmaz. 

Son derece modern, şık ve estetik özelliklere sahip karpuz tenteler cafe, restaurant ve alışveriş merkezlerinde sıklıkla rastlamak mümkündür. Öte yandan yapısı itibariyle olumsuz hava koşullarına karşı da oldukça dayanıklıdır. Aynı zamanda diğer tente modelleri düşünüldüğünde karpuz tentenin daha uygun fiyat seçenekleri sunmaktadır. Kurulumu da kısa süre içerisinde gerçekleşen karpuz tentenin temizliği de son derece pratiktir.

Karpuz Tente Fiyatları Nasıldır?

Rumeli Tente firması olarak en uygun fiyat seçenekleri ile karpuz tente modellerini sunmaktayız. Nerede olursanız olun, talebinizi ilettiğiniz gün sizinle doğrudan iletişim kurulur ve karpuz tentenin yapılacağı mekanda ölçümler yapılır. Ardından kurulumu yapılmak istenen  karpuz tentenin maliyet tablosu çıkarılır ve en iyi fiyat seçeneği siz değerli müşterilerimize sunulur. Profesyonel uzman kadrosuyla en iyi karpuz tente modelini sizler için uygulayarak hatasız bir biçimde montaj işlemi tamamlanır. 

Karpuz tente fiyatlarını etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Tentenin yapılacağı alanın büyüklüğü, karpuz tente kumaşının tipi ve modeli bu faktörlerden bazıları olmaktadır. Dolayısıyla karpuz tente için fiyatın sabit olması düşünülemezdir.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?