KLASİK TENTE

Klasik TenteEstetik görünümü, şık renkleri ve modern tasarımlarıyla klasik tenteler küçük işletmelerin, cafelerin ve mağazaların vazgeçilmez dostudur. Kullanımının kolay oluşu, paslanmaz aparatlara sahip olması ve etkin kullanımı ile kış aylarında soğuk ve yağıştan; yaz aylarında ise sıcaktan ve güneşten korumaktadır.

Klasik tente modelleri düşük maliyetli ve her bütçeye uygun çeşitleri ile Rumeli Tente tarafından ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde yapılmaktadır. Klasik tente uygulanan mekanların atmosferini değiştirir. Duvar, taban ve tavan kısımlarında uygulanan montajlama kurulumu da fonksiyonel bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Otomatik kullanım mekanizmasıyla birlikte hava şartlarına bağlı olarak değişim yaratılmaktadır.

Klasik Tente Sisteminin Özellikleri Nelerdir?

  • Olumsuz hava koşullarına karşı korunaklı bir alan sağlar.
  • Su geçirmez özelliği sayesinde kullanım ömrü uzundur.
  • Güneş ışınlarından olumsuz etkilenmez ve bu nedenle de solmaz, yıpranmaz ve aşınmaz.
  • Klasik tentelerin malzemesi krom nikel kaplama aksamlardan ya da doğrudan alüminyum malzemelerden oluşmaktadır. Bu nedenle de paslanmaz malzemeler klasik tentelerin kullanım ömrünü uzatır.
  • Güneşin konumuna göre istediğiniz ayara getirebileceğiniz tente tiplerinden birisi olan klasik tente modelleri son derece kullanışlı olmaktadır.

Klasik Tente Fiyatı Ne Kadar?

Klasik tente fiyatları sabit olmamakla birlikte fiyatını etkileyen ve değiştiren birçok faktör bulunmaktadır. Klasik tente modeli, kullanılan malzeme, boyut ve seçilen klasik tente tipi fiyatı doğrudan etkileyen faktörlerdendir. En uygun fiyat seçenekleri ile Rumeli Tente hizmetinizdedir.

Kullanılan malzemelerin tiplerine bağlı olarak montaj süresi de değişkenlik gösterir. Montaj süresi uzun olan ürünlerin fiyatları montajlama ve kurulumun süresinin kısa olduğu tente tiplerine göre daha yüksek olmaktadır.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?