KURULUŞUMUZDAN BUGÜNE HİZMETİNİZDEYİZ...

Rumeli Tente ve Gölgelendirme Sistemleri HakkındaÜretim portföyünde 20 çeşitten fazla ürün bulunan firmamız; bugün toplam 400 m² kapalı alanda üretimine devam etmektedir.

Rumeli Tente, uzman kadrosuyla, yaptığı kaliteli üretimle yenilikçi, müşteri odaklı ürünler ve yüksek hizmet kalitesi sayesinde pazar payını sürekli artırmaktadır. Rumeli Tente sürekli yenilediği üretim teknolojisi sayesinde, günümüz rekabetçi ve devamlı gelişen pazarlarında, değişen müşteri ihtiyaç ve isteklerini karşılayabilmektedir.

Amacımız ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü kaliteli malzeme ,birinci sınıf işçilik, zamanında teslimat ve satış sonrası servisle siz değerli müşterilerimize dört mevsim yaşanır mekanlar sunmaktır.

Tentelerde kullanılan demir aksam ve parçalar TÜV, CE ve ISO 9001 belgelidir.

Firma Politikamız


RUMELİ TENTE; müşterilerinin beklentilerine en etkin şekilde karşılayan, bilimsel ve güncel teknolojiyi yakından takip eden, şartlar ne olursa olsun kaliteden asla taviz vermeyen saygın bir kurum olmayı hedefler.

Bu amaçla

  • Kalite odaklı bir yaklaşımla çalışanlarını geliştirir, yapılan her faaliyette kalite bilinci ve sorgulayıcı bakış açısını dikkate alan şirket kültürünü benimsiyoruz.
  • Hizmetleri verirken temel değerlerimizden sapmamayı önemsiyoruz.
  • Kalite ve hizmetlerimiz ile müşterinin güvenini kazanıyoruz.
  • Projelerimizi en üst düzey tekniklerle istenen kalitede ve zamanda eksiksiz tamamlıyoruz.
  • Tüm bu politikaların sonucu olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlıyoruz.
  • Sektörümüzün tanınan ve güvenilir firması olmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. 

Vizyon & Misyon


Vizyonumuz

Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini ön planda tutarak çalışılması tercih edilen şirket olmak.

Misyonumuz

Güvenilir ve deneyimli kadromuz ile sektörde kendini sürekli yenileyen, teknolojiye açık, toplumsal ve etik değerleri ilke edinerek; dünya’da ve Türkiye’de farklı müşteriler için onların ihtiyaçlarına uygun çözümleri birlikte üreterek rekabette kazanmak.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?