KÖRÜKLÜ TENTE

Körüklü TenteKörüklü tente genel olarak sabitlenerek camekanların üst kısımlarında ya da balkonlarda uygulanan tente biçimidir. Bu tente tipinin en önemli faydası üstünün kapalı olmasının yanı sıra yanlarının da kapalı olmasıdır. Üstelik katlanabilir olması pratik kullanım olanağı da sağlamaktadır. İç mekanlarınıza doğrudan girecek olan güneş ışınlarını da keserek önemli bir fayda sağlamaktadır. Görünümü bir yelpazeyi andırmakta ve tek bir noktada katlanarak toplanması estetik bir görünüm de sergilemesine yol açmaktadır. Profesyonel bir ekip çalışmasıyla üretilebilecek olan körüklü tenteler ekonomik olarak da hemen hemen her bütçeye uygun nitelikler taşımaktadır.
 
Sadece işyeri ya da evlerin balkonları için uygunluk oluşturmaz. Ofisinizi, yazlığınızı ve özel konutlarınızın da güneşten ve olumsuz hava koşullarında zarar görmemesi için kullanılmaktadır. Körüklü tenteler farklı modeller ve renklerle mekanlarınızı ihtişamlı hale getirmeye devam etmektedir. Uzman kadromuzun mekanlarınıza gelerek birebir ölçümler gerçekleştirerek üreteceği körüklü tentelerin model ve renklerini kendi kişisel zevklerinize uygun olarak seçmeniz mümkündür.

Körüklü Tente Kullanım Alanları Nelerdir?

Körüklü tentelerin kullanım alanı için bir sınırlandırma söz konusu değildir. Her mekanın kendi dokusuna uygun olarak farklı nitelikteki malzemelerden üretilebilmektedir. Manuel açılır kapanır özelliği sayesinde her mekana ayrı bir uygunluk sağlamaktadır. Genel olarak körüklü tentenin kullanıldığı alanlar ise şu şekildedir;

  • Apartman Daireleri
  • Restaurantlar
  • Oteller
  • Teraslar
  • Yazlık, Köşk ve Villa Bahçeleri
  • Market, Mağaza ve Küçük İşletmeler olarak sıralanabilmektedir.


Körüklü Tente Fiyatları Nasıldır?

Körüklü tente fiyatlarının piyasadaki değerinin belirlenme biçimi, kullanım amacına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Dolayısıyla körüklü tente fiyatlarını belirleyen birçok faktör bulunmaktadır. Bunlar körüklü tentenin modeli, kumaş tipi, boyutu ve kalitesidir. Uzun süreli kullanım için tercih edilen körüklü tentelerin başlıca avantajı kirlenmeyen, solmayan ve aşınmayan bir yapıya sahip olmasıdır.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?