PERGOLA TENTE

Pergola Tente

Pergola Tente modeli gelişen ve değişen teknolojiye bağlı olarak ortaya çıkmış elektronik tente sistemlerinden biridir. Birçok kullanım alanına sahip olan Pergola tenteler düz ve kıvrımlı biçimlerde olmaktadır. Yaz aylarında sıcaktan; kış aylarında ise hem soğuktan hem de olumsuz hava koşullarında koruyan Pergola Tente hemen hemen her yere kolaylıkla kurulabilmektedir. 

Pergola Tente’nin en önemli avantajlarından biri de eğri, eğimli ve bükümlü olan her yer rahatlıkla kapatılabilmektedir. Pergola Tente, uzaktan kumanda aracılığıyla açılıp kapanabilen bir ray sistemine sahiptir. Türkiye’nin hemen hemen her yerinde kullanım alanı bulan Pergola Tente, pratik kullanımı ve sağladığı fayda ile öne çıkmaktadır.

Su Geçirmez Bir Tente: PERGOLA TENTE!

Pergola Tente, restaurant ve cafelerin bahçe bölümleri ile otellerin teras ve açık alanlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Pergola Tente kumaşları genel olarak ithal tente kumaşlarındandır. Su geçirmez özelliği ile bilinen pergola tenteler birçok işletmeci tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Tamamen kapanabilen pergola tentelerde yağmur yağdığında suyun bir kanal aracılığıyla dışarıya atılması da mümkündür. Böylelikle yağmur sonrası açılan pergola tentelerin üzerinde yağmur suyu birikmez. Aynı zamanda pergola tenteler uygulandıkları alanlarda kış bahçesi havası da vermektedir.

Modern Bir Tente Modeli: Pergola Tente!

Pergola Tente, modern tente sistemleri arasında en fazla rağbet gören tentelerdendir. Bu yanıyla kurulumu ve montajı da oldukça pratik bir biçimde yapılmaktadır. Modern görünümü estetik bir hava katarak mekanın dokusuna da uygun olarak üretilmektedir. Özellikle de yüksek koruma sağlayarak otel teraslarının, cafe bahçelerinin ve özel konutların bahçelerinde önemli ölçüde çoğunlukla tercih edilmektedir. 

PERGOLA TENTE NERELERDE KULLANILMAKTADIR?

Günümüz dünyasında her şey yerinin gelişmişliğin ve teknolojinin kucağına bırakırken insanların doğayla daha fazla baş başa olabileceği ortamların yaratılması son derece elzem olmuştur. Pergola Tente ise teknolojinin kullanılarak siz değerli müşterilerimize bulundukları ortamda temiz havadan daha fazla yararlanmaları için üretilmiş bir koruma modeli geliştirmektedir. Pergola Tente’yi barınma ve çalışma ortamlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Pergola Tente’yi kullanabileceğiniz alanlar şu şekilde sıralanabilmektedir:

  • Teras
  • Balkon
  • Bahçeler
  • Verandalar
  • Oteller
  • Yazlıklar
  • Cafe ve Restaurantlar
  • Villa, Köşk ve Yalılar...

Genel olarak her yerde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz tente modellerinden en fazla tercih edileni Pergola Tente’dir.

PERGOLA TENTE FİYATLARI

Pergola tente fiyatları her keseye uygun seçenekler sunmaktadır. Önceleri oldukça lüks sayılabilecek bu tenteler bugün artık herkes tarafından kolaylıkla yaptırılabilecek kadar uygun fiyatlara sahiptir. Pergola Tente’nin fiyatlarını etkileyen, değiştiren, azaltan ya da arttıran bazı faktörler vardır. Bunlar özellikle de Pergola Tente yapılacak alanın büyüklüğü, tente kumaşının kalitesi, uygulama montaj süresi ve kuşkusuz pergola tenteyi yatıracağınız firmanın köklü geçmişi pergola tente fiyatlarını doğrudan etkilemektedir. 
 
Rumeli Tente olarak siz değerli müşterilerimizin her an yanında ve isteklerini karşılamak için profesyonel ekibimizle hazırız! Kaliteyi uygun fiyat seçenekleri ile incelemek için bize ulaşın!

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?