KASETLİ TENTE

Kasetli TenteKasetli tente modeli geleneksel olan ilen modern olanın birleşimidir. Hem klasik yöntemi de hem de teknolojiyi içinde barındıran bir tente sistemi olarak sık kullanım alanı bulmaktadır. Etkin kumanda sistemi ile tek tuşla tentenizin açılıp kapanmasını kasetli tente modeliyle sağlamak artık çok kolay! Kasetli tente açıldığında oldukça geniş bir alanı kaplayabiliyorken kapatıldığında ise neredeyse görünmez oluyormuş gibi çok az bir yeri işgal etmektedir.

Estetik kaygısı yüksek olanların tercih ettiği birkaç tente modelinden biri de kuşkusuz kasetli tentedir. Kapandığında tentenin kumaş kısmını da görünmez kılan bir yapıya sahiptir. Böylelikle kumaşın kendi kendini korumaya alması onu dış etkenlerden en az zarar görecek şekilde uzun ömürlü kullanıma hazırlamaktadır. Hemen hemen tüm açık alanlarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz kasetli tenteler farklı renk, kalite ve modellerle güneşin yakıcılığında ve yağmurun etkisinden korumaktadır. Kasetli tente modelleri koruyucu özelliği sayesinde yıpranmaz, aşınmaz ve solmaz.

Kasetli Tente Özellikleri Nelerdir?

Kasetli tenteler müşterinin taleplerine göre şekillenen ve üretilen onlarca farklı model ve renkten oluşan bir tente modelidir. Kasetli tenteler çift açılır tenteler gibi yaklaşık 6-7 metrelik bir alanı kapsamaktadır. Kasetli tentelerin renk, desen ve model çeşitliliği çok fazladır. Yüksek koruma sağlamaktadır. Ekonomik oluşu herkes tarafından kullanılmasını da sağlamaktadır. Uzun yıllar kullanım ömrüne sahip olan kasetli tenteler çevresel uyumluluğuyla da öne çıkmaktadır.

Kasetli Tente Fiyatları Nelerdir?

Kasetli tente fiyatları birçok farklı faktöre bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Modern ve otantik bir ortamın yaratılması için kullanılan kasetli tentelerin fiyatları hem boyut hem de kalite özellikleri gözetilerek fiyatlandırılır. Öte yandan kasetli tentede kullanılan ithal tente kumaşının tipi de fiyatı arttırmakta ya da azaltmaktadır.

Kasetli tente fiyatları kasetli tentenin kullanım amacına göre de değişkenlik göstermektedir. Örneğin; havuz başında kullanılan kasetli tente fiyatı ile cafelerde kullanılan kasetli tente fiyatı birbirinden farklılık arz etmektedir. 

Üstün kalite hizmeti, yılların deneyi ve profesyonel ekibiyle en kaliteli kasetli tente modellerini en uygun fiyat seçenekleriyle sunan Rumeli Tente her zaman yanınızdadır.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?