İTHAL TENTE KUMAŞLARI

Tenteler genel anlamda çay bahçelerinde, cafe ve restaurantların açık alanlarında ve teraslarda kullanılmaktadır. Açık havada kullanılan tentelerin temel kullanım amacı güneşten ve yağışlardan korumasıdır. Tente kumaşları farklı kalite tiplerinde, fark modellerde ve farklı malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Bulunduğu ortamın atmosferini değiştirebilecek nitelikte modellere sahiptir.

İthal kumaşların genel özelliğine değinmeden önce tentelerin suya karşı, su emiciliği son derece düşük ve güneşe karşı da ultraviyole ışınlarını engelleyerek tentenin solmasını engelleyen kumaşlardan üretildiğini bilmemiz gerekmektedir.

PEKİ NEDEN İTHAL?

Yerli üretimle geliştirilen ürünlerin kullanım ömrü ile ithal gelen ürünlerin kullanım ömrü arasında ciddi bir farklılık söz konusudur. İthal tente kumaşlarında üretilen tentelerin genel özellikleri aşağıdaki gibidir;

  • Kopmaz, yırtılmaz ve aşınmazlar.
  • Güneşe karşı koruyucu niteliktedir. 
  • Su geçirmez özelliğine sahiptir.
  • Işığı çekmezler ve bu nedenle de güneş ışığının tentenin altına geçmesine engel olurlar.
  • Yanmalara karşı da son derece koruyucu bir özelliğe sahiptir.
  • Uzun süre güneş ışığından etkilenerek solmazlar.

TENTE KUMAŞI ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİM?

Her şeyden önce satın alacağınız ithal tente kumaşını hangi firmadan satın aldığınızdır. Müşteri portföyü geniş olmayan, müşterilerine karşı şeffaf olmayan ve ürünlerin künyesini rahatlıkla açıklayamayan bir firmadan ithal tente kumaşı satın almamalısınız. Müşerilerin beklentilerini karşılayabilen, müşterileri hem kalite hem de fiyat konusunda memnun eden bir firmanın tercih edilmesi son derece önemli olmaktadır. Satın almak istediğiniz ithal tente kumaşının genel anlamda ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek türde niteliklere sahip olmasını önemseyin.

Son olarak en önemli kriter satın alacağınız ithal tente kumaşının kullanım ömrünün uzun olmasıdır. Kullanım ömrü az olan bir tente kumaşını satın almanızın size uzun vadede bir yarar sağlaması mümkün değildir. Aksine sizi maddi olarak daha fazla zarar sokacaktır. Nihayetinde, seçimini yapacağınız kumaşın kullanılacağı ortamı göz önünde bulundurmanız ve kumaşın renk, model ve boyutunu buna göre seçmeniz tavsiye edilir.

İTHAL TENTE KUMAŞI FİYATLARI

İthal kumaşlar genel olarak uluslararası kalite standartlarına uygun bir biçimde üretilmektedir. Ürünün fiyatı doğrudan doğruya ürünün kalitesi ile ilişkilidir. Aynı zamanda seçimi yapılacak olan kumaş tipi, model, boyut ve marka fiyatı etkileyen önemli faktörlerdendir. Rumeli Tente olarak birçok farklı ithal tente kumaşı modeliyle sizlere hizmet sunmaktayız.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?