ÇİFT AÇILIR TENTE

Çift Açılır TenteÇift açılır tente modelleri genel olarak mekanların dış kısımlarında sıklıkla kullanılan tente çeşitidir. Sağ ve sol biçiminde iki kanatlı olarak açılıp kapanan bu tentelerin ayak bölümlerinde tekerlekler de bulunmaktadır. Böylelikle istenilen alana rahatlıkla çekilebilirler. Kullanımı son derece pratik olan bu tentelerin büyüklüğüne göre farklılık gösterse dahi 3 metreye kadar açılabilmektedir. Rumeli Tente olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda renk, boyut ve tente kumaşı seçimini gerçekleştiriyor ve en kaliteli çift açılır tente modellerini sizler için üretiyoruz.

Zengin Ürün Çeşitliliği

Çift açılır tente modellerinde  çeşitlilik esas olarak boyut ve tente kumaşının seçimi üzerinde değişmektedir. Yüzlerce tente kumaşı çeşitlerinden üretilen çift açılır tenteler bulundukları mekanlara özgü renkler ve motiflerle uyumluluk sağlarlar. Yatay çizgili, dikey çizgili, sade ve farklı geometrik şekillerin işlendiği tenteler siz değerleri müşterilerimizin isteklerine göre çift açılır tentelerinize uygulanmaktadır. 

Pratik Kullanım Kolaylığı

Çift açılır tentelerin kullanımı da son derece kolaydır. Bulundukları mekana kurulduktan sonra açılıp kapanması iki şekilde gerçekleşmektedir. Genel olarak bu tentelerin açılması yardımcı bir demir çubuğun tentenin altındaki halkaya geçirilip döndürülmesi ile gerçekleşir. Oysaki gelişen ve değişen teknoloji otomatik açma ve kapama tuşlarıyla çift açılır tentelerin kullanımını daha da kolaylaştırmıştır.

Uzun Ömürlü

Çift açılır tente modelleri çok detaylı teknolojik aletlere ihtiyaç duymadan üretimi yapılabildiği için kullanım ömrü de uzun olmaktadır. Özellikle de ithal tente kumaşlarından biri ile yapılan çift açılır tentelerde kullanım ömrü iki kat daha fazla olmaktadır. Tente kumaşının aşınmaması, yırtılmaması ve dış etkenlere karşı koruyucu bir niteliğe sahip olması ömrünü de uzatmaktadır. Üstelik beklenmedik bir durum karşısında tentenize bir zarar geldiğinde kolaylıkla tamiratının yapılması ve yeniden kullanıma hazırlanması da son derece mümkündür.

Kullanım Alanları

Çift açılır tenteler genel olarak cafe, restaurant, oteller, açık pazarlar, fuar alanları ve turizm sektöründe sıkça karşımıza çıkmaktadır. Bu çerçevede açık alanda vakit geçirmek isteyenler için hem koruyucu bir görev üstlenir hem de güvenlikli bir alan oluşturur. Bunun yanı sıra hem sıcaktan hem de aşırı soğuktan koruması ile özellikle cafeler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Ortalama bir hesaplama yapıldığında 2 metre ön tarafa 2 metre arkaya doğru açıldığında 4 metre uzunluğunda 16 metrekare bir alanı kapsayabilmektedir. 

En Uygun Çift Açılır Tente Fiyatları

Çift açılır tente fiyatları birçok farklı faktörü göre değişkenlik gösterebilmektedir. Kullanılan ithal tente kumaşı türü, tentenin büyüklüğü ve manuel ya da otomatik oluşu bu faktörlerden bazılarıdır. En uygun kaliteli çift açılır tente fiyatları için Rumeli Tente hizmetinizdedir. Kaliteyi en uygun fiyat seçenekleri ile sizlere sunuyoruz.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?