ÖZEL TASARIM TENTELER

Özel Tasarım TenteÖzel tasarımlı tenteler, müşterilerin talepleri doğrultusunda üretilen, iç ve dış mekanlarda montajı yapılabilen konforlu, estetik  tente modelleridir. Özel tasarım gerektiren tenteler genel olarak uygulanacak ortamın fiziksel özelliklerininin hazır taslaklar için uygun olmayışından kaynaklanmaktadır. Bu açıdan bakıldığında özel tasarımlı tentelerin genel kullanım amacı soğuktan, aşırı sıcaklardan ve yağıştan koruma olarak sıralanabilmektedir. Güneşin aşırı yakıcılığına maruz kalmasına rağmen kullanılan ithal tente kumaşının kaliteli oluşundan dolayı solma, yanma, yırtılma ve aşınmalara karşı dayanıklılık özelliği göstermektedir.

ÖZEL TASARIM TENTELER NERELERDE KULLANILIR?

Özel tasarım tentelerin kullanım alanı ile ilgili olarak bir sınırlama söz konusu değildir. İstenilen her yerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Özellikle de cafe, restaurant, otel, işletmeler, marketler, mağazalar, teraslar ve alışveriş merkezlerinde kullanım alanı bulmaktadır. Profesyonel ekibimiz tarafından yerinde yapılan ölçümler sonrasında en kısa süre içerisinde tarafınızca seçilen renk, model, tasarım ve desenlerle özel olarak imalatı yapılan tenteleriniz montajlanır ve teslim edilir. 

ÖZEL TASARIM TENTELERİN FİYATLARI NASILDIR? 

Özel tasarım tentelerin fiyatları sabit değildir. Tasarımı yapılacak olan tentenin büyüklüğü, modeli, deseni, kullanılacak malzemeler ve ne kadar sürede tamamlanacağı fiyatı doğrudan etkileyen ve değiştiren faktörlerdir.

Profesyonel ekibimiz tarafından özel olarak hazırlanacak olan tasarım tenteleriniz uzun kullanım ömrüne sahip olmaktadır. Böylelikle sık sık değiştirmeden, masrafa girmeden ve konforlu bir biçimde kullanarak tasarruf sağlamanız mümkündür. 

Hızlı, kaliteli, zamanında teslim ve estetik özel tasarımlar için bize ulaşın! 

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?