SABİT TENTE

Sabit TenteSabit Tente modelleri özel ölçüm standartlarına uygun bir şekilde her müşterinin kendi ihtiyacına uygun olarak üretimi sağlanmaktadır. Dolayısıyla sabit tenteler önceden üretilip herkese hazır bir şekilde satılan tente tiplerinden değildir. Herkese özel olarak ayrı bir biçimde üretilir. Bu da ek bir emek ve zaman kaybına yol açmaktadır. Ancak üretim sonunda çıkan nihai sabit tente herkes tarafından estetik bulunur. Bunun en temel sebebi her mekan için ayrı bir teknikle tasarlanmış olmasından geçmektedir. 

Tente modelleri arasında dekorasyon tekniğine en fazla dikkat edilen tente modeli kuşkusuz Sabit Tente’dir. Uygulanan ortama ayrı bir otantik hava katmaktadır. Onlarca renk, model ve desen çeşitleriyle Sabit Tente sistemleri müşteriler açısından cazip seçenekler sunmaktadır. Montaj ve kurulumu da çok fazla zaman kaybı yaşatmadan sağlanmaktadır. Sabit Tente, iş yerlerinde, cafe ve restauranlarda, küçük ve orta ölçekli işletmelerde ve hatta bazen balkonlarda dahi kullanım alanı bulmaktadır.

Otellerin bahçe ve teras alanları için de uygun ortamlar bulan Sabit Tente, pratik kullanımı, su geçirmeyen özelliği ve güneşe karşı yüksek koruyucu özelliği ile kullanım ömrünü uzatmakta ve tercih sebebi haline gelmektedir.

Tente sistemleri arasında sabitlenerek kurulumu sağlanan hareketli olmayan ancak açılıp kapanan tente modelleri arasındadır. Sabit aparatlar aracılığıyla genellikle duvara ya da tavana sabitlenir. Otomatik olmayan ve manuel çalışan Sabit Tenteler diğer tente türlerine göre daha uzun ömürlü ve ekonomiktir.Dört mevsim kullanıma uygun bir nitelik taşıması sebebiyle herkes tarafından tercih edilmektedir.

SABİT TENTE FİYATLARI NASILDIR?

Sosyal hayatın içerisinde bulunan mekanları dönüştürme gücüne sahip olan sabit tentelerin fiyatları birçok değişkene bağlı olarak farklılık göstermektedir. Sabit Tentelerin manuel olması fiyatlarında önemli bir azalmayı da meydana getirmektedir. Öte yandan sabit tentenin boyutu, ebatı, kullanılan kumaşı, markası, kalitesi, uygulamayı yapacak olan firmanın müşteri memnuniyet derecesi ve uygulamayı yapacak olan teknik profesyonel ekibin varlığı fiyatı doğrudan etkileyen özellikler arasında yer almaktadır.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?