KIŞ BAHÇESİ

Kış BahçesiKişisel konutlarının bahçesini dönüştürmek ve sürekliliğini sağlamak isteyenler ya da cafe, restaurant ve otellerin teraslarında kış bahçesi uygulaması ile açık alanların kış aylarında da değerlendirilmesi mümkün hale gelmektedir. Söz konusu bahçelerin iç mekansal dizaynı hem yağışlardan hem de soğuk havadan koruyucu bir özellik taşıması ile önemli hale gelmektedir. Diğer yandan kış bahçesinin içerisinde kullanacağınız mobilya ya da dekoratif malzemeler kış bahçesi tentesiyle bir bütünlük oluşturabilmektedir. Hatta kimi müşteriler gece de kullanabileceği bir kış bahçesi hayal ettiği için ışıklandırılmış kış bahçesi formu da sıklıkla tercih edilmektedir.
 
Kış bahçelerinde kullanılan branda ya da tenteler genel olarak şeffaf olmaktadır. Böylelikle gün içerisinde doğrudan doğruya güneş ışığından faydalanmak mümkündür. Ayrıca şeffaf tente yerine cam kullanımı da kış bahçelerinin vazgeçilmez görünümü arasında yer almaktadır.

Kış Bahçesi Özellikleri Nelerdir?

Kış bahçesinin en önemli özelliği soğuğu içeriye taşımamasıdır. Böylelikle içeride doğal bir sıcaklık ortamı yaratılmak istenir. Kış ve sonbahar aylarında kafelerin özellikle dış bölümlerinde yaratılan bu ortamlarda sıcak kahvenizi yudumlamanız keyifli anlar geçirmenizi sağlayacaktır.

Kış bahçesinin olumsuz hava koşullarından korunaklı bir alan yaratması işletmeciler ve müşteriler için bir tercih sebebi olmaktadır. Bunun yanı sıra montajının da kolay olması verimli sonuçlar sağlamaktadır. Montaj süresinin kısa olması hızlı ve alternatif sonuçlar üretilmesinde de yardımcı olmakta işletmecilerin en az zaman kaybı ile kış bahçesine kavuşmasına neden olmaktadır.

Kış Bahçesi Fiyatı Nedir?

Kış bahçesi fiyatları denildiğinde akla birçok fiyat skalası gelebilmektedir. Ancak kış bahçesinin modeli, kapladığı alanın büyüklüğü, kullanılan tentenin cinsi ve kalitesi kış bahçesi fiyatlarını doğrudan doğruya etkilemektedir. İhtiyacınıza yönelik en kaliteli kış bahçesi modelleri hakkında bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin!

Müşterilerinizin keyifli zamanlar geçireceği, dostlarıyla buluşup sohbet edebileceği ve nostaljik bir ortamın yaratılması için Rumeli Tente hizmetinizdedir. 

Kaliteden ödün vermeyen profesyonel ekibiyle en etkin çalışmayı en kısa sürede sağlayan Rumeli Tente yılların verdiği deneyimle işbirliğine hazırdır!

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?